Összefoglaló 2018. április 3., kedd

U15: DVTK - Siófok 8-1 (2-1)

Hazai pályán lépett pályára a bajnokság 21. fordulójában a DVTK U15-ös csapata. A piros-fehérek kiütéses győzelmet arattak a Siófok ellen. Berki Péter ötször volt eredményes a találkozón.

U15 I. osztály 21. forduló

Diósgyőri VTK - Siófoki Bányász SE 8-1 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sveda Marcell (Hudák Roland, Elek Balázs)
DVTK: Csernely - Dankó, Kundrák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Csatári, Berki, Illés, Filkóházi. Vezetőedző: Jordán András
Siófok: Paár - Somodi, Járfás, Cseresznyés, Ábrahám, Korponai, Kis, Kiss, Fellenbek, Dankó, Bagó. Utánpótlás edző: Samu Miklós

Csere: Kundrák helyett Huszák a 41., Somodi helyett Csillik a 41., Illés helyett Králik M. a 47.,  Dankó helyett Tiborcz a 60., Csatári helyett Erős a 66., Csernely helyett Bazsányi a 66., Bagó helyett Potocska a 71., Paár helyett Wald a 71. percben.
Sárga lap: Filkóházi a 26. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Berki (1-0) a 20., Berki (2-0) a 22., Fellenbek (2-1) a 39., Horváth M. (3-1) a 42., Berki (4-1) a 62., Takács (5-1) a 68., Králik M. (6-1) a 72., Berki (7-1) a 74., Berki (8-1) a 80. percben.