Összefoglaló 2018. április 12., csütörtök

U15: MTK - DVTK 1-2 (1-2)

Szerda délután a 22. fordulóból elmaradt mérkőzését pótolta a DVTK U15-ös együttese Budapesten. A piros-fehérek 2-1-es győzelmet arattak az MTK Budapest vendégeként.

U15 I. osztály 22. forduló

MTK Budapest - Diósgyőri VTK 1-2 (1-2)

Budapest, Lantos Mihály Sporttelep. Játékvezető: Kurtej János (Bartos Zoltán, Sörös Attila)
MTK: Unger - Kiss D., Tóth T., Dancs, Juhász, Bene, Zilahi, Szőke, Artner, Jakab, Bán. Utánpótlás edző: Angyal Tamás
DVTK: Bajnai - Dankó, Kundrák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Berki, Csatári, Králik M., Horváth M., Filkóházi. Vezetőedző: Jordán András

Csere: Kiss D. helyett Calo a 41., Bán helyett Helembai a 41., Bene helyett Farkas a 41., Juhász B. helyett Juhász L. a 44., Králik M. helyett Huszák a 48., Filkóházi helyett Erős az 53., Artner helyett Vancsa az 56., Dankó helyett Kis Orosz a 68. percben.
Sárga lap: Calo a 77. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Filkóházi (0-1) a 11., Jakab (1-1) a 16., Králik P. (1-2) a 29. percben.