A legkisebb korosztály számára rendezett Mini Bükk Kupán két DVTK-s dobogó született Király Géza Máté (U9) és Juhász Nimród (U11) révén, akik bronz- és aranyérmet nyertek korosztályukban. A nagyobbaknál az U13-asok mezőnyében Gajda Ákos a sprint szakaszon arany, míg az összesített országúti versenyben ezüstérmet nyert, a korosztály MTB számában pedig Mády Áron és Szőnyi Zalán zárt a dobogó második és harmadik fokán. Az U15-ösök országúti versenyében Vízi Bálint duplázott a sprint és a sima versenyben két aranyat begyűjtve, míg az MTB számban Juhász Áron állhatott a dobogó tetejére. A DVTK tizedik érmét és hatodik győzelmét pedig Bánóczi Milán szerezte, aki az U17-esek MTB versenyében nem talált legyőzőre.