Október 7-én, szombaton hivatalosan is elkezdődött a hazai cyclocross szezon Kamaraerdőn a Cyclo-Cross Challenge első futamával. Az erdei szakaszok, meredek emelkedők, technikás kanyarok, és homokágyak alkotta komplex pályán hét DVTK Cycling Team versenyzőnek szoríthattunk különböző kategóriákban. A kiváló körülmények között a szezonkezdethez képest jó diósgyőri eredmények születtek, két dobogós hellyel köztük. Mády Áron ezúttal sem talált legyőzőre az U11-es fiúknál, míg Andorkó Andrea a női U17-es versenyben állhatott fel a pódium harmadik fokára.

Vasárnap a szakosztály másik része a hazai pályán rendezett jubileumi XX. Bükk Kupán indult. A Bükkszentlászló-Bükkszentkereszt között rendezett 5,3 km-es hegyi időfutamon Korpa István az MTB felnőtt kategóriában aranyérmet szerzett, míg az ifjúságiaknál Juhász Áron a második helyen végzett.