Történet

20:55
Zúg a stadionban a Szép volt, fiúk!
90' +2
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Gyirmót 3-1 (1-1) Gólszerző: Szatmári Csaba (1-0) a 40., Soltész Dominik (1-1) az 50., Jérémie Obounet (2-1) a 61., Jérémie Obounet (3-1) a 77., percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Gyirmót 3-1 (1-1) Gólszerző: Szatmári Csaba (1-0) a 40., Soltész Dominik (1-1) az 50., Jérémie Obounet (2-1) a 61., Jérémie Obounet (3-1) a 77., percben.
90' +2
Csere: Lukács Dániel helyett Vincze Dániel Csere: Lukács Dániel helyett Vincze Dániel
90'
Két perc a ráadás
89'
Csere: Jérémie Obounet helyett Eppel Márton Csere: Jérémie Obounet helyett Eppel Márton
89'
Csere: Cseke Benjámin helyett Koman Vladimir Csere: Cseke Benjámin helyett Koman Vladimir
88'
Ezúttal Lukács elől tisztázott lábbal Hársfalvi a 16-oson kívül
86'
Lőrinczy lőtt távolról nem sokkal a keresztléc fölé
84'
Vendég szöglet balról, Nagy P. beadása után egy társ csúsztatta meg, de veszélytelenül hagyta el a pályát a labda