Összefoglaló 2024. április 29., hétfő

LU15: DVTK - St. Mihály FC 3-2 (1-2)

A múlt heti pontszerzés után ezúttal hazai pályán az első győzelmét is megszerezte a LU15-ös DVTK. A rájátszás második fordulójában a diósgyőri lányok a szegedi St. Mihály verték.

Leány Országos U15-ös Bajnokság,
Alsóházi rájátszás, 2. forduló

Diósgyőri VTK - St. Mihály FC 3-2 (1-2)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Kiss Balázs (Fintor Szilvia, Sinkovicz Áron).
Diósgyőri VTK: Ádám A. - Tugyi D., Balla F., Tyukodi K., Kisgergely M., Értékes E., Váradi T., Bodnár H., Hajdu M., Stumpf B., Szabó J. Vezetőedző: György Gábor. .
St. Mihály FC: Vasi A. - Kovács B., Boruzs B., Kálló T., Papdi J., Rózsa S., Olasz Zs., Szilágyi L., Varga K., Herke N., Csúcs L. Vezetőedző: Olajos Csaba.

Csere: Kovács B. helyett Boros-Kovernyik N. a 66., Kálló T. helyett Purcsi L. a 66., Olasz Zs. helyett Katona D. a 74., Varga K. helyett Polonkai D. a 74. percben.
Gólszerző: Szabó J. (1-0) a 17., Varga K. (1-1) a 33., Kovács B. (1-2) a 37., Szabó J. (2-2) a 57., Szabó J. (3-2) az 59. percben.

György Gábor: Az első félidőben sikerült egy szerencsés góllal a vezetést megszerezni. Utána az ellenfél kihasználta hibáinkat és előnybe kerültek. A félidőben megbeszéltük, hogy mi kell a sikerhez. Minden dicséretet a játékosoké, hogy ezt sikerült megvalósítani.